Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
bart.homer
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 10.zář 2012 13:54

Nabídka spolupráce

10.zář 2012 14:11

Dobrý den,

zcela náhodou jsem našel vaše fórum přes konkurenční server webtrh.cz. Navštěvuji také konkureční velký server o mobilních telefonech, ale poslední dobou se dosti zhoršil a proto rád podpořím něco nového jako jste vy.

Nicméně chtěl bych vám nabídnout případnou pomoc a také spolupráci.

1) Nechci dělat nějakou reklamu, ale vlastním jediné hasičské diskuzní fórum běžící také na phpBB3 jako máte vy. Mám několikaletou zkušenost s vedením fór v phpBB, vytváření, úpravy, editace apod. Zmiňované fórum jsem sám zakládal. Kdysi běželo 7 let na jiné doméně, ale bohužel kolega admin na kterého byl napsaný hosting ho jednou nezaplatil a nechal to celé upadnout. Není tomu tak dlouho, kdy jsem tedy znovu zakoupil jinou doménu, nainstaloval phpBB na hosting a vše pracně opět nastavoval. Naštěstí se našlo pár bývalých členů, kteří se opět zapojili.

http://www.ihasici.eu

a) Rád bych nabídnul nějakou možnost spolupráce, zviditelnění, mezi našemi fóry, apod.
b) Pokud byste měli nějaký problém v phpBB, pokud budu vědět, rád vám pomohu

P.S.: Všiml jsem si, že máte nějaký problém s MySQL databází, viz. chybové hlášení hned po přihlášení = tento problém se měl odstranit hned při rozjezdu :?

2) Možnost spolupráce. Vlastním internetový obchod s několika druhy zboží. Pokud by byl zájem, mohu nabídnout po dohodě nějaké výhody , např. nějakou slevu ;)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka spolupráce

10.zář 2012 20:58

Ahoj moc děkuji za nabídku, rozhodně se rád dohodnu třeba na výměně odkazů :P Soutěž o nějakou cenu by taky neuškodila.
Ten MySQL problém... Nechápu, čím to může být, nestalo se mi to ani jednou. Můžeš to prosím printscreenovat? Moc rád to okamžitě opravím, ale neprojevuje se mi to.
K hostingu. Nikdy jsem neměl problém s rychlostí tohoto fóra, nebude to spíš internetem? Hostuji u Wedosu a načítá se mi vše opravdu bleskově :)
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka spolupráce

10.zář 2012 21:47

K té chybě. Už vím co jsi měl na mysli. Schválně jsem zkusil provést novou registraci a vyskočila na mě chyba, která se projevovala jen po registraci při prvním přihlášení. Mohl za to script, který automaticky odešle novou soukromou zprávu nově registrovaným. Už jsem to opravil. Pro zajímavost sem dávám screenshot :
teleerror.PNG
Jak na opravu ?
Stačí otevřít soubor /includes/function_wpm.php

najít
pm_notification('post', $this->send_user_data['username'], $recipients, $subject, $pm_data['message']);
nahradit tímto
pm_notification('post', $this->send_user_data['username'], $recipients, $subject, $pm_data['message'], $msg_id);
 
bart.homer
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 10.zář 2012 13:54

Re: Nabídka spolupráce

11.zář 2012 13:19

Hm, je vidět, že se v php vyznáš, to je dobře ;) Výměna odkazů by nemusel být problém. Jen bychom domluvili podmínky. Soutěž o nějakou cenu by také nemusel být problém. Jakou věc by sis do soutěže přál ? Jde o to, že mám jen určité zboží..... Bohužel nemám telefony ani elektroniku... :oops: Odkaz na e-shop rád zašlu, ale abych si tady neoprávněně nedělal reklamu... :?
 
EuroKarol
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18.črc 2014 13:06
Kontaktovat uživatele:

19.črc 2014 08:29

Když jsem se já registroval, všechno bylo v pohodě. Fórum šlape jako hodinky.
Jsem správcem webu Europewebhosting.co.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Nabídka spolupráce

19.črc 2014 08:33

Jak by taky ne, když toto je už dva roky starý problém a admin ho opravil hned ten den, kdy byl nahlášen...
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ